Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
09 Ağustos 2017 - Çarşamba 07:56 Bu haber 1612 kez okundu
 
Emre ATEŞ'in ilk kitabı ilgi odağı oldu
Millibilinc.com yazarlarından Emre ATEŞ'in ilk eseri olan "ENVER ATA" geçtiğimiz günlerde okuyucu ile buluştu. Emre ATEŞ, bilindiği üzere Enver Paşa ile alakalı daha önce bazı konferanslara imza atmış, onun hakkında bir çok yazı yazmıştı.
ENVER PAŞA Haberi


Emre ATEŞ'in; "BİLGEOĞUZ Yayınları"ndan baskıya çıkan "ENVER ATA" adlı eserine aşağıdaki bağlantı adresinden cuzi bir para karşılığında internet üstünden ulaşmak mümkün:

https://www.bilgeoguz.com/urun/213418/kitap/bilgeoguz-yayinlari/emre-ates/milli-mucadelenin-on-sozu-enver-ata/

 
Millibilinc.com Ailesi olarak; Emre ATEŞ'i bu önemli eserinden ötürü tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyor ve siz takipçilerimize bu eseri en kısa zamanda temin etmenizi ve okumanızı tavsiye ediyoruz.
 
Eserin sahibi Emre ATEŞ, eseri ile ilgili şunları söylüyor: 
 
"Biyografik bir anlatım ile Enver Paşa'yı değil de Enver Paşa’nın yaşattığı ve uğruna mücadele ettiği ideallerinin anlatılmasına, ideallerinin hiçleştirilmesi gayesi ile ortaya atılan ithamlara cevap verilmeye çalışıldı. Eser, yazılmayanı yazmak, alanında en iyisi olmak gayesi ile değil; Türk tarihinin şüphesiz en büyük şahsiyetlerinden olan Enver Paşa’nın aziz hatırası önünde tarihsel bir sorumluluğun yerine getirilmesi çabasıyla vücuda getirildi. Emsalsiz fedakârlık ile yaptıkları mücadeleyi bizlere emanet bırakan o yüce nesli Enver Paşa’nın şahsında saygıyla yâd ediyorum. Bu eserin oluşmasında sunulacak şükranların evvela onların şahsında toplanmasını uygun buluyorum.
 
Bu kutlu davanın kutlu temsilcilerinin emanetlerine sahip çıkan bir gençliğin her daim var olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum." -Emre ATEŞ-
 


 

Kaynak: (Millibilinç) - Milli Bilinç Editör: İlbilge
 
Etiketler: Emre, ATEŞ'in, ilk, kitabı, ilgi, odağı, oldu,
Yorumlar
Ankara
Sıcak
Güncelleme: 09.08.2020
Bugün
21° - 35°
Pazartesi
21° - 33°
Salı
20° - 31°
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı