301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
15 Şubat 2017 - Çarşamba 21:42 Bu yazı 1311 kez okundu
 
ATATÜRK DÜŞMANLIĞI
Serhat KAHRAMAN
http://millibilinc.com/sayfa-site-iletisim-3.html
 
 

Kendimi bildim bileli, bu topraklar üstünde Atatürk düşmanlığına soyunmuş birilerinin varlığından haberdarım. Bu işin elbette bir kilit girizgâhı olduğu gibi; iç ve dış destekçilerinin olduğu da bir gerçek.  Bu iş şahsî bir mesele olmaktan ne kadar çıkmış olsa da, ne kadar geneli bağlasa da; insanların umursamaz tavırları yüzünden evvela olaya şahsî olarak bakıyor, ona yapılmış her hakareti kendime yapılmış addediyorum. Atatürk’e karşı hakaret ve tezvirli yaklaşımlarda sınır tanımayanlarla; bir çok meselede olduğu gibi lise çağlarımdan beri de mücadele halindeyim, mücadele halinde olmaya da devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın! 

Dün saman altından su yürüten fikir fahişeleri, bugün bu fahişeliklerini tescillercesine Atatürk’e ve Türk Milleti’ne karşı kuduz dişlerini gösterebilmekte, dünden gelen kuyruk acılarının yansıması olan kinlerini gün be gün kusmaya devam etmektedirler.

Kuduz gibi Atatürk üstünden Türk'e saldıranlar bugün belirli bir yolu cehalet ile kolkola verip katederken, Türklüğe kibir ile yukarıdan bakıp hafife almayı hüner adderken, sinsi planlarını uygulama yoluna girişirlerken, eli kolu bağlı oturmak hiçbir Türk ferdine yakışan hâl değildir. Bunu kabul etmek, buna sessiz kalmak mümkün değildir. 

“Felaket başa gelmeden önce koruyucu tedbirler almak lazımdır. Felaket başa geldikten sonra dövünmek faydasızdır!” diyen Mustafa Kemâl ATATÜRK’ün ikazına kulak vermek ve derhal koruyucu tedbirleri almak hem mazimize, hem de atimize karşı sorumluluğumuzun gereği olsa gerek!...

Tarihte insanlığa ders veren birçok Türk şahsiyette olduğu gibi, Atatürk düşmanlığındaki en temel sebep de;  Türklük ve Türk’ün bağrından kopan Türk Milliyetçiliği fikriyatıdır. Aslında bu sözlerimizden de anlaşılacağı üzre, Atatürk’ün şahsında Türk Milleti’ne saldırı yapılmakta ve hakaretler, tezviratlar havada uçuşmakta; dolayısıyla “HİKAYECİ BİR TARİH” ile Türk Milleti’nin evladları doğrulardan uzaklaştırılmaya çalışılmaktadır. Kuklalar, Türk Milleti’nin iradesinin dışında, Türk Milleti’nin asla tasvip etmeyeceği şeyleri; Türk Milleti’ne demagoji yoluyla yutturma plânıyla üstümüze gelmekteyken, biz eli kolu bağlı bir halde bekleyecek değiliz!

Atatürk düşmanları dönem dönem sinsi başlarını inlerinden kaldırmakta, bazı dönemlerde elde ettikleri fırsatlarda kinlerini derhal kusmaktadırlar. 

Bunlar; dedelerinin hainliği Mustafa Kemâl ATATÜRK ve onun güzide silah arkadaşları tarafından tescilli olanların torunlarıdır! Bunlar; senelerin getirdiği kuyruk acısını biriktirmiş ve kurdun saldırısına uğramış yaralı bir eşek gibi anıranlardır!

Atatürk’ün yaptığı her icraatı eleştirmekten zevk duyan ve bunu zamanla yüksek sesle, hakarete varan tavırlarla, küstahça bir edayla yapmaktan asla çekinmeyen ırzı kırık mahlukâtlar, kötü emellerini genç beyinlere de zerk etmekte ve Türk düşmanlığını beynini yıkadıkları gençler eliyle daha da körüklemektedirler.

Türkiye adı gökten zembille inmiş bir ad değildir.

Tekrar hatırlatıyoruz; Türkiye adının sonundaki “iye” eki, “aitlik bildiren” bir ektir ki; mana olarak TÜRKİYE, TÜRK’E AİT OLAN YER manasına gelir!

Atatürk ve Türk düşmanları şunu çok iyi bilmelidirler ki; takipteyiz! Bu topraklar kıyamete dek, Türk’ündür... 

Tanrı, Türk'ü korusun.

Serhat KAHRAMAN / 15.02.2017

 
Etiketler: ATATÜRK, DÜŞMANLIĞI
Yorumlar
Ankara
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 01.12.2020
Bugün
-3° - 11°
Çarşamba
-1° -
Perşembe
- 11°
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı