Yazı Detayı
11 Aralık 2016 - Pazar 22:16 Bu yazı 796 kez okundu
 
BİR BAKIŞ "GERÇEKLERİ GÖRMEK..."
Zafer ASLAN
zfraslan29@gmail.com
 
 

Sanmasınlar ki bu millet ne çileden korkar nede ölümden. Tarihin tozlu sayfaları incelendiği zaman o kaçınılmaz gerçek insanlık aleminin yüzüne çarpar.  Ve yine o gerçeklerdir ki bir millete dünyayı düşman kılar.

Türk milleti bir ölür bin dirilir. Tarihin unutulmaz sayfaları bu gerçeği yazar ve yazmaya da devam edecektir.

Türk milleti tarihin her döneminde var olmuş, varlığını üstün yetenek ve kabiliyetleriyle günümüze kadar devam ettirmiştir. İnsanlık tarihinden beri var olan, hemen hemen her kıtada ayak izleri bulunan bir milletin, geçmiş olaylarda göz önüne alındığında düşmanlarının çok fazla olması kaçınılmaz bir gerçektir.

Günümüzde,  ülkemizde ve tüm Türk dünyasında, Türklere karşı başlatılan amansız ve acımasız saldırıların temelinde, tarihi bir hesaplaşmanın olduğu açık ve nettir. Çin Metehan’ı unutmamıştır, Kürşad her gece rüyalarına kabuslar getirmiştir. Papa, Atilla’nın ordularını görür gibidir. Viyana önlerinde mehter marşlarının yankıları hala devam etmektedir. Roma’ da ki çan sesleri hala bir zamanlar Fatih’in saldığı korkunun etkisiyle çalmaktadır. Yunanlılar Ege’de zorunlu yüzmeyi unutmamışlardır. Rusların sıcak deniz hayali, içinde kopan fırtınaya dönüşmüş, buzullar bile kavrulmaya başlamıştır. Başta Mısır olmak üzere, Arap devletleri tarih kitaplarına Türkleri işgalci kuvvetler olarak yazmışlardır. Yavuz isminin yaymış olduğu korku, coğrafyanın her yerine sirayet etmiştir. Günümüzde yaşadıklarını unutan Araplar, yıllarca devam eden savaşları, akıtılan gözyaşlarını, kendilerini zulmeden devletleri unutup, tarihin hiçbir döneminde göremedikleri adaleti ve eşitliği onlara getiren Türklere kin beslemişlerdir.

Hiçbir millet yaşananları unutmamış, kinlerini içinde saklamış, Türklerin en zayıf olduğu anda da kinlerini kusmaya başlamışlardır. Attıkları her adım Türk devletlerinin yani Türk milletinin aleyhinedir. Ruslar Ermenileri desteklemekte, Çinliler her gün oluk oluk Türk kanı akıtmakta, Avrupalılar kan emici terör gruplarına yardım etmektedir. Amerika’nın her politikası Türkleri kendi hakimiyeti altına almak için, Arapların dost görünür tavırları da içinde bulundukları zor durumdan kurtulmak içindir.

İşin özü Türk’ün Türk’ten başka dostu olmamıştır, olmayacaktır. Tarihi gerçekler bunu söylemekte bunu yazmaktadır. Bu tarihi gerçekleri dilimiz döndüğünce, kalemimiz yazdığı sürece anlatmaya devam edeceğiz. Yapılanları, akıtılan kanları, Türk’e kefen biçmek isteyen hadsizleri unutmayacağız. Onlar nasıl ki kinlerini içinde saklamış, zamanla kusmaya başlamışlarsa, biz de kinimizi diri tutacağız. Gün gelecek onlara Kürşad’ın kiniyle saldıracağız. Mücadelemiz tüm Türkleri bağımsız ve hür yaşatana kadar, al bayrakla gök bayrağı bir kılana kadardır.

Ölümü vuslat olarak gören bir milletin, diriliş hikayeleri kaplarken tarih sayfalarını, her Türk ferdinin bilinç altına yer etmiş duyguları unutmaması dileğiyle yazımı burada sonlandırıyorum.

 

Tanrı Türk’ü korusun ve yüceltsin…

 

Türk ırkı sağ olsun…

 

Zafer ASLAN

 11/12/2016

 

 
Etiketler: BİR, BAKIŞ, "GERÇEKLERİ, GÖRMEK"
Yorumlar
Diğer Yazılar
Ankara
Az Bulutlu
Güncelleme: 07.09.2020
Bugün
16° - 30°
Salı
16° - 32°
Çarşamba
16° - 29°
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı