Yazı Detayı
06 Aralık 2016 - Salı 18:54 Bu yazı 2048 kez okundu
 
KAHROLSUN KIZIL ÇİN, YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ DOĞU TÜRKİSTAN!
Alperen TAZEGÜL
 
 

Doğu Türkistan’da Türk olmak… Ata yurdunda, kendi toprağında yabancı muamelesi görmek demek… Düşünün ki Türk olduğunuz için:

-İstediğiniz gibi çocuk evlat edinemezsiniz.

-Eğer Türk kadınıysanız ve hamile kaldıysanız zorla kürtaj yapmanız ya da bir insanın 4 yıllık maaşına tekabül eden altından kalkılamaz bir ceza ödemeniz gerekir.

-10 yaşından küçük çocuğunuz sokakta onlarca Çinli köpek tarafından ölesiye dövülebilir. -10 yaşından büyük oğlunuz varsa dışarı çıktıktan sonra birdaha haber alamama gibi bir ihtimal de doğabilir.

-Bir Cuma Namazı’nda cami ani bir şekilde basılıp terörizm suçlamasıyla tutuklanabilirsiniz.

-Ramazan ayında bulunduğunuz köyde Çin hükümeti bir öğle yemeği ziyafeti verdirir ve oruçlu Uygur Türklerinin önünde yemekler yenir. Bu yemeğe de zorla davet edilirsiniz, eğer katılmazsanız fişlenirsiniz ve para cezasına çarptırılırsınız.

-40 haneli köyünüzde yılda sadece 3 çocuk doğması için izin verilir ve bu çocuğu da kimin doğuracağına yine katil çin hükümeti karar verir.

-Gece yattığınızda tamamı Türk olan köyünüzde sabah eli silahlı yerleşmiş çinliler olduğunu görürsünüz.

-Türk olduğunuzu söylediğiniz her an silah namlusunun soğukluğunu kafanızda hissedebilirsiniz.

-Türk kültürünü yaşamaya inat eder, baskılara boyun eğmezseniz ailenizle birlikte toplama kamplarına götürülüp çeşitli işgencelere maruz kalabilirsiniz.

-Çinli değilim Türk’üm ben! Dediğiniz için ağzınıza ve burnunuza kostik gibi çeşitli asitler dökülebilir. -Boynunuza tel bağlayıp elektrik verebilirler.

-Elleriniz, ayaklarınız, gözleriniz, ağzınız bağlı şekilde suya atılabilirsiniz.

Bunlar çinli köpeklerin Uygur Türkleri’ne yaptıklarının birkaçı. 1949 yılından bu yana asimile edilmeye çalışılan Uygur Türkleri işte bunlarla savaşıyor. Ata vatanımız çinlilerin zulmüne uğruyor.

Bilinçlenin arkadaşlar, bu ülke bizim. Oradakiler de Türk, oradakiler de Müslüman. Bizlerden farkları yok. Onlarında ismi Ahmet, Muhammed, Alp, Oğuz, Ayşe, Zeynep, Gökçen. Ancak ne yazıkki bizim onlardan haberimiz yok… Bu yüzden gereği yapılana, Doğu Türkistan azad olana kadar tekbir ses bağırıyoruz:

KAHROLSUN KIZIL ÇİN, YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ DOĞU TÜRKİSTAN!


Alperen TAZEGÜL

06/12/2016

 
Etiketler: KAHROLSUN, KIZIL, ÇİN, YAŞASIN, TAM, BAĞIMSIZ, DOĞU, TÜRKİSTAN
Yorumlar
Ankara
Az Bulutlu
Güncelleme: 07.09.2020
Bugün
16° - 30°
Salı
16° - 32°
Çarşamba
16° - 29°
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı