301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
05 Aralık 2016 - Pazartesi 20:47 Bu yazı 1162 kez okundu
 
YENİ BİR BAŞLANGIÇ
Serhat KAHRAMAN
http://millibilinc.com/sayfa-site-iletisim-3.html
 
 

27 Aralık 2013 günü bir avuç vatansever tarafından kurulmuş olan millibilinc.com, 2016 yılı ortalarında kadro yetersizliği ve siyasî yıpranmışlık sebebiyle bir müddet kendini dinleme ihtiyacı hissetmiştir.  

Kadro başlangıcı 2011-2012 yıllarında faal olan meselemiz.com’a kadar giden bu site; Kasım 2016 ortalarında yönetiminin aldığı ani bir kararla, sitenin bütün içeriğini baştan aşağıya değiştirmiştir.

 2013’ten 2016’ya kadar geçen 3 yıl içinde tespit edilen bütün siyasî içerikler siteden defedilmiş, yeni bir başlangıç yapmak maksadıyla sitenin karar mekânizması istişareye oturmuştur.

İstişareden çıkan karar, yeni başlangıcın “sil baştan” diyebileceğimiz bir hamle ile “Türkçü, Turancı, Türk Milliyetçisi” bir yapıya sitenin büründürülmesidir. Bunun nedenlerine “Neden Türkçülük?” adlı yazıda değinmeye çalışacağız…             

Sitenin daha iyi, daha faydalı olabilmesi için karar mekânizması istişarelere devam etmekle beraber; kendisini “Türkçü, Turancı, Türk Milliyetçisi” olarak addeden gönüllerin yazarlık müracaatları hali hazırda “Yazı İşleri”nden sorumlu arkadaşımız tarafından hızlı bir şekilde değerlendirmeye alınmaktadır. 

Tarihe kısa bir not düşmek adına; yazdığımız bu yazı ile sitemiz müdavimlerini uzun bir aradan sonra tekrar selamlıyor, yazarlarımıza ve editörlerimize iyi çalışmalar diliyor, bu yeni başlangıcın gönüllere yarar sağlamasını temenni ediyorum. 

Tanrı, Türk'ü korusun.

Serhat KAHRAMAN / 05.12.2016

 
Etiketler: YENİ, BİR, BAŞLANGIÇ
Yorumlar
Ankara
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 01.12.2020
Bugün
-3° - 11°
Çarşamba
-1° -
Perşembe
- 11°
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı